Vizija

Mūsų įmonės vizija yra paprasta: lavinti skirtingų pasaulio šalių vaikus, pasitelkiant žaismingas ir suprantamas ugdymo priemones.

Patirtis, kurią vaikai įgyja žaisdami-mokydamiesi su Olifu ir Spiele Gut priemonėmis, tampa puikiu startu ateityje.

Olifu įmonė rūpinasi planetos ateitimi, todėl mes kuriame tik aukščiausios kokybės tvarias ugdymo priemones bei naudojame perdirbamas medžiagas !

 

Kaip tai vyksta?

Šiandieniniame pasaulyje mes turime labai daug informacijos ir produktų, kuriuos lengvai galime pasiekti vienu piršto paspaudimu. Žinoma, tai yra puiku. Žmonės šiandien gyvena lengvesnį ir turtingesnį gyvenimą nei jų tėvai ir šis žingsnis į priekį buvo žengtas dėka tų, kurie pritaikė ir įgyvendino loginį-inžinierinį mąstymą. Šis mąstymo būdas leido sukurti daug nuostabių dalykų, tokių kaip automobiliai, traukiniai, internetas, o visai neseniai, planšetės ir išmanieji telefonai.

Tačiau, kiek žmonių šiandieniniame pasaulyje gali pataisyti automobilį ar suprasti kas yra išmaniojo telefono viduje? Tikrai ne kiekvienas vaikas ateityje taps inžinieriumi arba architektu, tačiau vaikystėje įgyti įgūdžiai leis ateityje pasirinkti profesiją, kuri geriausiai atitiks vaiko sugebėjimus ir norus. Tik loginio mąstymo ir mechanikos supratimo įgūdžiai leido žmonėms sukurti visas šias gėrybes, kurias mes turime dabar.

Mūsų tikslas suteikti vaikams pačias geriausias ir kokybiškiausias edukacines ugdymo priemones, kurios išlaisvintų vaikų vaizduotę ir smalsumą. Olifu ir Spiele Gut priemonės padeda vaikams ugdyti mechanikos pagrindų supratimą, judėjimo ir motorinius įgūdžius, pasitikėjimą, sąžiningumą, kalbą, socialinius įgūdžius, pažintinius gebėjimus, saugios aplinkos supratimą, matematikos žinias, nuojautą ir rankų judesių koordinaciją.

Šiuolaikiniai vaikai puikiai valdo išmaniuosius prietaisus, ir tai yra gerai, bet žymiai svarbiau leisti vaikams išvystyti savo žinias ir sugebėjimus, kurie ateityje leis žengti naujus žingsnius technologiniuose atradimuose.

Dauguma mūsų produktų yra pagamintų iš medžio arba naujos kartos produkto „fasal“.

„Fasal“ pagamintas iš perdirbtos medienos ir perdirbtos plastmasės mišinio, išlaiko pačias geriausiais medienos savybes, yra malonus liesti bei labai tvirtas.

 

Oliver Funk

Olifu ir Spiele Gut vadovas