Įmonės istorija

Mūsų filosofija:

Žaidimas yra mokslas.

Mokslas yra žaidimas.

Vaikai mokosi iš savo patirties.

 

Ši Vokietijos įmonė savo veiklą pradėjo 1986 metais, kai buvo įkurta HaPe Kiga Service and Vertrieb GMBH, 1988 metais prisijungė įmonė Spiele Gut Vertriebs GMBH. Iki 1999 metų šios abi įmonės užsiėmė mokymo priemonių ir edukacinių žaidimų tiekimu Vokietijos vaikų darželiams bei pradinėms mokykloms. 2000 metais Spiele Gut įmonė išplėtė savo verslo modelį: įsteigė edukacinių ugdymo priemonių ir priemonių, skirtų kūno lavinimui, kūrimo padalinius. Pagrindinis įmonės tikslas –  kurti aukščiausios kokybės gaminius, pasitelkiant patyrusius mokytojus, darželio auklėtojus bei vaikų gydytojus, išliko iki šių dienų. 2003 metais Monika Ellrich, Dieter Ellrich ir Oliver Funk įsigijo įmones Spiele Gut ir HaPe ( 2011 metais pakeitė pavadinimą į Olifu) bei sutelkė visą dėmesį į pačios aukščiausios kokybės ugdymo priemonių ikimokyklinėms įstaigoms ir pradinėms klasėms kūrimą.

Spiele Gut ir Olifu gaminiai turi ES kokybės ir saugumo sertifikatus. Bet koks gaminių kopijavimas yra griežtai draudžiamas.

Lietuvoje įmonė įsteigė atstovybę 2014 metų pabaigoje. Vienintelis ir oficialus Spiele Gut ir Olifu atstovas Lietuvoje ir Latvijoje yra įmonė UAB „OLIFU LT“.

Šiuo metu Spiele Gut ir Olifu ženklai turi daugiau nei 40 atstovybių, skirtingose pasaulio šalyse.